Bezpečnostní systémy

Bezpečnostní systémy

Fyzická a kybernetická bezpečnostní řešení: Spoluprací s jediným partnerem získáte přístup k výhodným řešením.

Fyzická bezpečnostní řešení a alarmy: spoluprací s jediným technologickým partnerem získáte přístup k dobrým řešením v oblasti provozní a síťové bezpečnosti.

 • Díky bezpečnostním kamerám a systémům kontroly přístupu můžete mít jistotu, že je váš podnik neustále pod kontrolou, i když nejste přítomni na místě.
 • Fyzická bezpečnost vašich objektů má stejný význam jako IT bezpečnost. S množstvím zaměstnanců, kteří mají přístup k vašim prostorům, je bohužel snadné, aby se do nich dostaly nežádoucí osoby
 • Nedostatek kvalitních kamerových systémů a kontrol přístupu může představovat značné finanční riziko.
Komplexní správa kamerového a alarmového systému. Ať už potřebujete exportovat záznamy z kamer nebo spravovat alarmy, naše služby vám poskytnou vše, co potřebujete pro bezpečný provoz.
Vzdálený kamerový dohled pro maximální bezpečnost. Naši pracovníci dohledového centra aktivně sledují vaše prostory, díky čemuž je vaše firma zabezpečená i když spíte. Navíc máme možnost implementace široké škály inteligentních kamerových systémů.
Správa docházkového systému bez komplikací. Ušetřete čas a náklady spojené s administrací docházkového systému díky našim komplexním službám.
Pohotovostní služby kdykoliv potřebujete. Naše služby monitorují vaše zařízení 24/7 a 365 dní v roce. V případě výpadku zabezpečíme, aby technik přijel co nejdříve.

Proces

Analýza

Zjistíme aktuální stav IT bezpečnosti - projdeme stávající řešení od zabezpečení kanceláří, po kybernetickou bezpečnost

Návrh řešení

Navrhneme řešení systému zabezpečení a navrhneme seznam rozvojových činností v rámci firemní bezpečnosti

Cenová nabídka

Sestavíme cenovou nabídku na základě navržených řešení, kterou vám odešleme k akceptaci.

7 000

hodin

 • Náš tým realizuje široké spektrum zakázek s projektovouh realizací nebo pravidelnou správou.

178

zákazníků

 • Pracujeme pro desítky firem, které využívají naše IT služby.

1 870

kusů

 • Tolik kusů hardware jsme prodali našim zákazníkům.

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to