Chytrá řešení (IoT)

Chytrá řešení (IoT)

od 1 350 Kč za hodinu

navrhujeme chytrá řešení, která zrychlí i zpříjemní vaši práci

Buďte připraveni na budoucnost a vybavte svou firmu chytrými zařízeními a „easy“ řešeními. Internet věcí (IoT) poskytuje nebývalé zpříjemnění, zjednodušení, ale i zlevnění mnoha procesů a činností.

 • Navrhneme moderní chytrou kancelář, která zefektivní vaši práci
 • Doporučíme chytrá řešení a zařízení podle vašich požadavků
 • Od základů vybudujeme interaktivní konferenční místnosti
 • Připravíme kompletní digitalizaci tiskových výstupů
 • Zřídíme bezpečný firemní intranet (SharePoint)

Naši klienti

Porsche Inter Auto CZ
Mendelova univerzita
Merkle
Grit
Simple Tax&Law
M&M Reality
Centrum Kociánka
Czech Nutrition (Czech Virus)
Kleis
Future Farming
VUT Brno
VFD group
Lechner.cz
Jean Paul’s Restaurant
Forza Caffé
TyfloCentrum Brno
Základní škola a Mateřská škola Rakvice
Základní škola Vápenná
ZŠ Jasanová 2, Brno
Labtechnic-CEM s.r.o.
HYDROSMART s.r.o.
CODATRANS
Control Techniques
JVS group
Progres color
Synergit
UniPark

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Hledáte odpověď? Zeptejte se nás!

Jakým oblastem Internetu věcí (IoT) se věnujete?

Naši IT specialisté mají přehled takřka ve všech trendech a oblastech IoT – osvětlení, zatemnění, topení, chlazení, chytré zámky, inteligentní kamery, automatické odečty energií, reporting, závlahové systémy a mnoho dalšího. 

Internet věcí je oblíbený nejen v domácnostech, ale čím dál více také u firem. Díky různým řešením mohou firmy zautomatizovat a zefektivnit celou řadu procesů a ušetřit tak nemalé výdaje. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Chytrou firmu (IoT).

Na co si dát při nákupu a navrhování IoT řešení pozor?

Internet věcí vyžaduje poměrně hlubokou znalost jednotlivých funkcí, zařízení a technologií. Kombinování jednotlivých komponentů bez ohledu na to, zda spolu dokážou bezproblémově komunikovat a zda budou jednoduše zapadat do celkového fungování systému, vám s velkou pravděpodobností nepřinese kýženou efektivitu a pohodlí.

Naši IT specialisté vám ale díky rozsáhlým zkušenostem s IoT navrhnou poměrně komplexní řešení, které vám bude dlouhodobě přinášet úsporu a spokojenost. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Chytrou firmu (IoT).

Jak máme správně postupovat při vytváření chytré firmy?

Záleží na tom, v jaké budově a s jakými možnostmi u vás můžeme chytré věci navrhovat a instalovat. Jedná se o budovu ve výstavbě či v rekonstrukci? Nebo už jste zabydlení v novostavbě či ve staré budově? Ve všech případech vám rádi navrhneme varianty řešení, představíme jejich výhody a nevýhody a rádi vám také v rozhodování pomůžeme. 

Prvním krokem je dobrá analýza stávající situace a návrh možných řešení v různých cenových úrovních. Po schválení vybrané varianty následuje samotná realizace, nastavení a otestování zařízení a také zaškolení vašich zaměstnanců. Získáte tak od nás pro vaši chytrou firmu naprosté maximum. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Chytrou firmu (IoT).

Jak z vašeho pohledu vypadá ideální chytrá firma?

Ideální chytré řešení je takové, když se všichni zaměstnanci firmy mohou plně soustředit na svůj byznys a náplň své práce. Jakékoliv vedlejší činnosti, které zaměstnance zbytečně zatěžují, se naopak minimalizují a automatizují. Tím se zvyšuje produktivita, efektivita, ziskovost a v neposlední řadě také spokojenost zaměstnanců.

Ideální chytrou firmu si můžete představit třeba na tomto příběhu:

Sedím brzo ráno v autě a jsem na cestě do práce. Díky inteligentnímu systému vidím, že na zadním parkovišti zbývá ještě jedno parkovací místo. Ikonkou na chytrých hodinkách si otevírám bránu od parkoviště. Jelikož je ještě tma, celé parkoviště se mi automaticky rozsvítí. Pohodlně a bezpečně zaparkuji. 

Přicházím do budovy a ke čtečce přikládám hodinky, otevírají se mi dveře a zároveň se eviduje můj příchod do práce. Mé pracoviště je dobře zabezpečené, bezpečnostní kamera rozpoznala můj obličej, přikládám ještě otisk prstu a dveře se otevírají. 

Převlékám se do ochranného obleku, ochrannou masku si držím v ruce a jdu do laboratoře, kde pracuji. Dveře se mi z bezpečnostních důvodů nechtějí otevřít, protože nemám masku na hlavě. Když si ji nasadím, dveře se mi ihned automaticky otevřou. 

Je odpoledne a jdu do zasedačky na meeting. Jedním stisknutím tlačítka se zatemňuje místnost, zapíná se projektor a kolega spouští našim klientům skvěle ozvučenou prezentaci. Prezentace končí, vše proběhlo v pořádku, kontrakt je domluvený a mohu jet zase z práce domů. 

V 19:00 se spustí automatická závlaha zeleně okolo budovy. Ve 20:00 se samy zatahují rolety oken a celá budova se zabezpečí. Dovnitř se dostane pouze uklízečka po přiložení telefonu a otisku prstu. Kamerový systém detekuje, že s ní přišla druhá osoba. Bezpečnostní systém mě na telefon okamžitě posílá zprávu s fotkou. Volám jí a zjišťuji, o koho se jedná. Omlouvá se, že nám nenahlásila, že její dcera jí pomáhá uklízet. 

Na konci měsíce dostávám report spotřeby energie a snadno jej rozúčtovávám jednotlivým nájemníkům. Projíždím si i další reporty a statistiky, které jsem získal z inteligentních systémů. Šetřím tak spoustu času a práce a zdá se, že vše je v pořádku.

Chtěli byste pracovat v takové firmě? Kontaktujte nás právě teď.

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to