Profesionální IT služby

Cloudové služby

od 3000 Kč měsíčně

Spolehněte se na Rychlé řešení jakéhokoliv it problému ve dne v noci

Naši IT experti se postarají o bezproblémový chod vašeho IT zázemí. V případě problému nás budete mít vždy po ruce max. do 1 hodiny – a to 24 hodin denně, 365 dní v roce.

 • Naši IT experti vám budou stále k dispozici (přes noc, víkendy i svátky)
 • Na váš požadavek reagujeme max. do 1 hodiny
 • Možnost okamžitého řešení díky vzdálenému přístupu
 • Jednoduché zadávání požadavků přes telefon, e-mail či aplikaci
 • Automatické řešení požadavků v rámci SLA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.

Naši klienti také potřebují

Naši klienti

Eset
zalando

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Naši experti jsou připraveni. A vy?

Nechte nám vzkaz nebo rovnou zavolejte.

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to