Funkční internet

Funkční internet

Od 500 Kč měsíčně

silný a stabilní internet vás nezklame ani v těch „nejtěžších“ chvílích

Dopřejte své firmě a zaměstnancům internet, který bude nadimenzovaný přesně pro vaše potřeby. Ani na chvíli vás od práce nepřeruší velká příloha, mezinárodní videohovor nebo zálohování velkých dat a systémů.

 • S námi získáte spolehlivé internetové připojení s dostatečnou rychlostí
 • Vybudujeme záložní kontektivitu pro případ výpadku
 • Upravíme rozšíření stávající Wi-Fi sítě na všech požadovaných místech
 • Navrhneme projekt pro dokonalé pokrytí Wi-Fi sítě v nových prostorách
 • Postaráme se o robustní zabezpečení internetu pro maximální ochranu dat
 • Zajistíme montáž zařízení na klíč – včetně kabelů, zásuvek a zařízení

Naši klienti

Porsche Inter Auto CZ
Mendelova univerzita
Merkle
Grit
Simple Tax&Law
M&M Reality
Centrum Kociánka
Czech Nutrition (Czech Virus)
Kleis
Future Farming
VUT Brno
VFD group
Lechner.cz
Jean Paul’s Restaurant
Forza Caffé
TyfloCentrum Brno
Základní škola a Mateřská škola Rakvice
Základní škola Vápenná
ZŠ Jasanová 2, Brno
Labtechnic-CEM s.r.o.
HYDROSMART s.r.o.
CODATRANS
Control Techniques
JVS group
Progres color
Synergit
UniPark

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Hledáte odpověď? Zeptejte se nás!

Trápí nás časté výpadky internetu a pomalý internet. Náš technik nám řekl, že se s tím bohužel nedá nic dělat. Dokázali byste nám s tím pomoct vy?

Některé situace opravdu vyžadují špičkové znalosti a zkušenosti, proto někteří technici rezignují na hledání komplexních řešení. Osobně se málokdy setkáváme s tím, že žádné řešení neexistuje. 

Můžete nás ihned kontaktovat a naši IT specialisté u vás provedou sofistikovanou analýzu stávající situace, vyhodnocení vašich potřeb a zajištění možnosti rychlého a stabilního připojení.

Fungování naší firmy je extrémně závislé na rychlém a stabilním internetovém připojení. Lze v takovém případě připojení nějak ochránit před výpadkem?

Ano, u klientů, kteří mají stejné potřeby jako vy, nastavujeme automatickou záložní konektivitu. V praxi se jedná o sekundární internetové připojení, které zajišťuje jiný poskytovatele ideálně i na jiné technologii, aby nedošlo k duplikaci výpadku.

Sekundární připojení může být klidně o něco levnější a pomalejší. Důležité je nicméně to, aby ve chvíli nouze dokázalo alespoň částečně udržet chod firmy a kritických systémů. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Funkční internet.

Internet v naší budově firmě funguje po lince sice skvěle, ale Wi-Fi v různých částech budovy kolísá. Dokážete tento problém vyřešit?

Ano, a nejste vůbec sami. Tento problém řešíme ve firmách poměrně často a na vině je většinou nedostatečné pokrytí budovy přístupovými body, případně špatné nastavení zařízení. 

Řešení je naštěstí velmi jednoduché. Kontaktujte nás teď hned a my vám do pár dnů nainstalujeme optimální řešení, které vás nechá v klidu pracovat.

Ve firmě máme k dispozici Wi-Fi síť, na kterou se napojují i naši zákazníci a hosté. Je to bezpečné? Nemohou se k nim dostat citlivá firemní data?

Ani z hlediska bezpečnosti, ale ani z hlediska stability internetu se nejedná o optimální řešení. Naštěstí vám můžeme poměrně lehce vytvořit oddělenou síť pro hosty, která zaručí bezpečnost vašich dat a stabilní rychlost připojení.

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Funkční internet.

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to