Fyzická bezpečnost

Fyzická bezpečnost

Od 500 Kč měsíčně

Vybavíme vás kamerovými systémy, alarmy nebo zajistíme fyzickou ostrahu

Chraňte své prostory inteligentními bezpečnostními systémy, které jsou vybaveny pokročilou detekcí osob a analýzami rizik. Zajistíme vám také chytrý přístupový a docházkový systém, nebo fyzickou ostrahu na místě.

 • Vybavíme vaše prostory inteligentními kamerovými systémy
 • Postaráme se o aktivní kamerový dohled 24 denně 365 dní v roce
 • Nainstalujeme vám vyspělé senzory, alarmy a napojení na fyzickou ostrahu
 • Vybudujeme vám chytré přístupové a docházkové systémy
 • Zajistíme neustálou fyzickou ostrahu na místě

Naši klienti

Porsche Inter Auto CZ
Mendelova univerzita
Merkle
Grit
Simple Tax&Law
M&M Reality
Centrum Kociánka
Czech Nutrition (Czech Virus)
Kleis
Future Farming
VUT Brno
VFD group
Lechner.cz
Jean Paul’s Restaurant
Forza Caffé
TyfloCentrum Brno
Základní škola a Mateřská škola Rakvice
Základní škola Vápenná
ZŠ Jasanová 2, Brno
Labtechnic-CEM s.r.o.
HYDROSMART s.r.o.
CODATRANS
Control Techniques
JVS group
Progres color
Synergit
UniPark

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Hledáte odpověď? Zeptejte se nás!

Jaké služby a produkty nabízíte v rámci fyzické bezpečnosti?

Naši IT specialisté vám dokážou nabídnout komplexní řešení – od základních variant alarmů, EZS a EPS, kamer až po nejvyšší řady, které umí rozpoznávat obličeje, dodržování ochranných pomůcek, automaticky ovládat osvětlení, topení nebo třeba závlahu. 

Pokud chcete navrhnout sofistikovaný systém fyzické bezpečnosti, kontaktujte nás právě teď.

Přestěhovali jsme se do nových prostor a potřebujeme pomoct se stávajícím zabezpečovacím zařízením, které neznáme. Dokážete nám pomoct?

Určitě, kontaktujte nás hned a my vám rádi zařízení zprovozníme, nastavíme a případně doplníme o další potřebné prvky. Navíc vám zaškolíme zaměstnance a nabídneme vám případnou pravidelnou podporu.

Umíte propojit docházkový systém se zabezpečovacím systémem?

Většinou ano. Kontaktujte nás a my k vám přijedeme zanalyzovat současný stav. Mnoho systémů má v sobě již předpřipravenou integraci nebo umí komunikovat prostřednictvím některého z široce rozšířených protokolů. Často je možné jej dále propojit i se mzdovým nebo HR systémem. 

Se vším vám rádi poradíme. 😉

Máme ve firmě starší kamerový systém a chtěli bychom ho nahradit moderním systémem, který spolupracuje i s mobilními telefony. Musíme nakoupit všechna zařízení nová, nebo lze využít i stávající zařízení?

Ve většině případů nemusíte. Díky našim znalostem dokážeme velmi často využít i stávající kamery, a to nejen digitální, ale i analogové. Záleží samozřejmě na samostatných kamerách a jejich rozlišení. Dále také záleží na koncepci záznamníku, kdy některé starší modely nemusí umožňovat pokročilé funkce, jako je automatická detekce pohybu, rozpoznávání SPZ a mnoho dalších. 

Jako další službu vám i nabízíme vzdálený kamerový dohled, který zajišťujeme 24/7. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Fyzickou bezpečnost.

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to