Poradenství

Poradenství

Od 1 350 Kč za hodinu

s našimi it experty se lehce vyznáte v jakékoliv moderní technologii

Nabízíme vám příjemná zaškolení vašich zaměstnanců, a to jak běžných pracovníků, tak odborných techniků. Rádi vám také provedeme precizní audit vašich technologických řešení, příp. vám poskytneme návrhy na jejich vylepšení.

 • Zaučíme vaše zaměstnance se všemi technologiemi a procesy
 • Poskytneme expertní poradenství vašim technikům
 • Nabízíme školení v IT bezpečnosti a chování na internetu
 • Poskytneme vám detailní školení k Microsoft Office, Google G-Suite apod.
 • Provedeme vám zevrubný audit technologií, zabezpečení, GDPR, ISMS apod.
 • Získáte od nás návrhy na vylepšení stávajích řešení
 • Nabízíme vám odborné konzultace při navrhování nových projektů

Naši klienti

Porsche Inter Auto CZ
Mendelova univerzita
Merkle
Grit
Simple Tax&Law
M&M Reality
Centrum Kociánka
Czech Nutrition (Czech Virus)
Kleis
Future Farming
VUT Brno
VFD group
Lechner.cz
Jean Paul’s Restaurant
Forza Caffé
TyfloCentrum Brno
Základní škola a Mateřská škola Rakvice
Základní škola Vápenná
ZŠ Jasanová 2, Brno
Labtechnic-CEM s.r.o.
HYDROSMART s.r.o.
CODATRANS
Control Techniques
JVS group
Progres color
Synergit
UniPark

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

Hledáte odpověď? Zeptejte se nás!

Jakým způsobem můžeme využívat vaše poradenství?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, který se týká informačních technologií. Naši klienti se na nás obrací i ve chvíli, kdy třeba ani neví, jak problém, funkci nebo řešení pojmenovat, ale zkrátka cítí, že musí ve firmě „cosi“ zlepšit, zrychlit nebo zefektivnit. 

Už váš pocit nám stačí k tomu, abychom k vám přijeli a zjistili, jaký problém řešíte a jaké potřebujete konkrétní řešení. Tak neváhejte a ozvěte se nám třeba hned.

Jaké problémy v poradenství nejčastěji řešíte?

Často pomáháme firmám a podnikům s modernizací kanceláří či konferenčních místností, s výběrem vhodných systémů (CRM, HR, přístupové, docházkové systémy apod.) nebo s plnou automatizací některých procesů. 

Mezi dalšími jsou to například vytěžování dokumentů, digitalizace dokumentů, migrace dat do cloudu, přechod na Microsoft 365, příprava na certifikace a audity (ISO, GDPR), zlepšení procesů a fungování IT, stěhování do nových prostor nebo výběr specifických zařízení či software.

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Poradenství.

Je nějaké řešení nebo přístup, který byste doporučili vždy a všem?

Nepreferujeme žádné postupy, technologie, značky nebo zařízení. Naopak, vždy pro vás vybíráme a skládáme takové řešení, které přinese nejvyšší možnou přidanou hodnotou právě pro vaše konkrétní požadavky, a to za nejlepší možnou cenu. 

Naším jediným obecným doporučením je, abyste vždy investovali do kvalitního řešení, které plně a dlouhodobě pokryje vaše stávají i budoucí nároky. Laciná řešení podle našich zkušeností totiž stejně vedou k prodražování celé vaší investice a k nekonečné frustraci z nefunkčnosti a nestability systému. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Poradenství.

Ušetříme investicí do IT své náklady?

Rozhodně ano, a to hned na několika úrovních. 

Jednak ušetříte peníze při nákupu zařízení, licencí, softwaru apod. Dále ušetříte čas a náklady díky centralizaci, standardizaci, eliminaci neustále se opakujících činností. Tím získáte větší přehled nad procesy, jejich řízením a nad plánováním nákladů. A také tím zabráníte úniku dat a svého know-how.

Nicméně nejvyšší úsporou a přidanou hodnotou je podle našich zkušeností spokojenost vašich zaměstnanců, jejich vyšší produktivita a efektivita spolupráce. 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci na Poradenství.

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to