Správa počítačových sítí

Správa počítačových sítí

Zajistěte hladký chod a bezpečnost Vaší počítačové sítě s profesionálními službami od Firemních Ajťáků. Ať už potřebujete spravovat malou kancelářskou síť nebo rozsáhlé podnikové datové centrum, naše služby správy počítačových sítí (nebo PC sítí) jsou šité na míru pro Vaše jedinečné potřeby. S využitím nejmodernějších technologií a postupů Vám nabízíme stabilní, bezpečné a efektivní řešení, které zajistí, že Vaše síťová infrastruktura bude vždy krok před výzvami budoucnosti. Kromě standardní správy sítě nabízíme také implementaci a správu VPN, zajišťující bezpečný vzdálený přístup k Vašim systémům. Naše týmy jsou vybaveny k poskytnutí komplexního řešení od základní instalace po pokročilý monitoring a správu.

Potřebujete pomoct s počítačovou sítí? Potom Vás budou zajímat tyto kapitoly:

 • Jak vybrat nejvhodnější řešení?
 • Jaké jsou výhody a vlastnosti našeho řešení?
 • Jaké jsou náklady na řešení a návratnost investice?
 • Jaké jsou naše zkušenosti a doporučení?

Jak vybrat nejvhodnější řešení?

 

Při rozhodování o správě počítačové sítě je důležité vybrat poskytovatele, který rozumí Vašim specifickým potřebám a může nabídnout řešení na míru, ať už se jedná o LAN, IoT sítě, nebo komplexní datové sítě. Klíčem je najít partnera, který rozumí vaší ICT strategii a dokáže ji efektivně podpořit.

Výhody a vlastnosti našeho řešení

 

Naše služby v oblasti správy počítačových sítí zahrnují kompletní instalaci, údržbu a neustálý monitoring Vaší počítačové sítě, zajišťující stabilitu a bezpečnost. Naši správci sítě jsou experti na detekci a rychlou reakci na potenciální problémy, což minimalizuje riziko výpadků. Díky našemu komplexnímu přístupu zabezpečíme stabilní a efektivní chod Vaší sítě.

Náklady na řešení a návratnost investice

 

Investice do externí správy počítačové sítě je cenově efektivním řešením, které Vám umožní ušetřit náklady na zaměstnance a režii. Naše cena za správu počítačové sítě je transparentní a nabízí výborný poměr cena-výkon. Naše služby Vám pomohou optimalizovat Vaše zdroje a soustředit se na hlavní oblasti Vašeho podnikání.

Zkušenosti a doporučení

 

Naše práce vždy klade důraz na zabezpečení sítě, což je v dnešní době naprosto nezbytné. Neustále pracujeme na předcházení rizik útoků a minimalizaci zranitelností. Je klíčové, aby síť byla koncipována s ohledem na budoucí potřeby, rostoucí požadavky a používání aplikací. V případě, že máte kritickou infrastrukturu, je zásadní mít plán obnovy pro případ výpadků. V našem modelu spolupráce získáte komplexní služby včetně monitorování, zabezpečení, zálohování, aktualizací a podpory. Je důležité myslet na reakční doby a dostupnost služby, stejně jako na způsob a technologie zadávání požadavků.

7 000

hodin

 • Náš tým realizuje široké spektrum zakázek s projektovouh realizací nebo pravidelnou správou.

178

zákazníků

 • Pracujeme pro desítky firem, které využívají naše IT služby.

1 870

kusů

 • Tolik kusů hardware jsme prodali našim zákazníkům.

Realizace

Výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

Dentino Clinic, soukromá zubní klinika, potřebovala výměnu svého stávajícího serveru a zlepšení Wi-Fi pokrytí. V rámci zakázky byl dodán a nastaven nový server, vyměněny dvě stanice za nové počítače, zlepšena konektivita Wi-Fi a zabezpečen vzdálený přístup k serveru pro zdravotní záznamy pacientů.

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie
 • Dentino – výměna serveru a pokrytí Wi-Fi u zubní kliniky

  Klient se obrátil na nás s požadavkem na výměnu svého stávajícího serveru Dell, který běží na Windows Server 2008. V jeho infrastruktuře má celkem 6 stanic a další stanice, které se připojují přes VPN z jiného města. 

  Kromě výměny serveru si přál také vyměnit dvě ze svých stanic za nové počítače a následně všechno správně nastavit.

  Detail studie

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to