Externí správa IT sítí

Externí správa sítí

Realizace a správa IT sítí pro vaši bezstarostnou infrastrukturu.

Stavíme a spravujeme IT sítě tak, aby všechny fyzické i nefyzické věci v nich pracovaly v úplném souladu, byly chráněny před hrozbami a nezpůsobovaly výpadky. Náš centralizovaný přístup vám pomůže optimalizovat náklady a zjednodušit procesy, což v konečném důsledku zlepší celkový výkon vašeho IT prostředí.

 • Zajistíme kompletní instalaci a údržbu všech aktivních síťových prvků.
 • Neustálý monitoring sítě nám umožňuje detekovat problémy a poruchy včas, takže můžeme předvídat, nebo vykonat rychlou reakci při narušení provozu.
 • Optimalizací zabezpečíme stabilní chod a funkčnost sítě.
 • Upravíme rozšíření stávající sítě, aby vyhověla všem požadavkům. Navrhneme projekt nových sítí, který zohlední všechny vaše nároky.
Ušetříte náklady na zaměstnance a režii. Čas a finance jsou cennými zdroji. Zamyslete se, kolik časů a nákladů ušetříte, pokud přenecháte správu IT externím odborníkům, kteří mají každodenní zkušenosti a umí efektivněji řešit rozvody sítí a správu síťového hardware.
Máte vyřešenou zastupitelnost technika. V případě nemocnosti umíme na vymezenou dobu doplnit kapacitu.
Jsme tým a doplňujeme se znalostmi. Při outsourcingu IT získáte přístup k odborníkovi, který neustále aktualizuje své znalosti. Díky každodenní rutině je schopen vám poskytnout nejnovější informace o moderních řešeních.

Proces

Analýza

Zkontaktujeme vás na základě poptávky, zjistíme počet zařízení, které ve firmě využíváte

Návrh řešení

Navrhneme řešení se všemi požadavky na správu dle typu a počtu zařízení, které využíváte.

Cenová nabídka

Zašleme Vám cenovou nabídku na správu hardware

7 000

hodin

 • Náš tým realizuje široké spektrum zakázek s projektovouh realizací nebo pravidelnou správou.

178

zákazníků

 • Pracujeme pro desítky firem, které využívají naše IT služby.

1 870

kusů

 • Tolik kusů hardware jsme prodali našim zákazníkům.

Případové studie

Výsledky našich klientů vám otevřou oči

 • I neziskovka má právo na efektivní IT služby

  Zaměstnanci neziskové organizace se dlouhodobě potýkali s několika IT problémy – předně se jednalo o nedostatky počítačové sítě, zastaralé síťové prvky, pomalé připojení či slabé pokrytí Wi-Fi. Z našeho pohledu jim tyto problémy doslova bránily v efektivní práci pro neziskový sektor. V červenci roku 2021 nás oslovili, zda bychom jim pomohli za rozumnou cenu tyto problémy vyřešit. A stalo se!

  Detail studie
 • Už žádné „nahánění“ Wi-Fi signálu po budově

  V srpnu roku 2020 byli naši IT experti osloveni stavební firmou o pomoc hned v několika oblastech – celkové modernizace počítačové sítě, zásadní posílení bezpečnosti a vybavení konferenčních místností. Během dvou pracovních dnů jsme připravili přehlednou kalkulaci ve třech cenových hladinách a po výběru vhodné nabídky jsme zrealizovali tento poměrně komplexní projekt během tří pracovních dnů.

  Detail studie
 • Control Techniques Brno: Tuhle firmu už žádná IT technologie nezastaví

  Account Manager firmy Control Techniques Brno s.r.o. se na nás v červenci roku 2020 obrátil hned z několika důvodů. Nebyl totiž spokojený s aktuální dostupností IT služeb a délkou reakční doby, kterou poskytovala původní IT firma. Ačkoliv byl zpočátku velmi nedůvěřivý k možnému zlepšení, během několika dní ho naši IT experti přesvědčili, že externí IT služby lze i v Brně poskytovat na světové úrovni – to znamená rychle, efektivně a s vysokou odborností.

  Detail studie

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

  60 minut konzultace zdarma

  Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

  Pojďme na to