Partnerský program – Nastav.IT

 

Proč – bych do toho měl jít ?

 

Naše vize je jednoznačná: chceme být Vaším spolehlivým partnerem na společné cestě k úspěchu. Spolupráci vidíme na úrovni, která zahrnuje provizní systém za doporučení firmy, která využije našich služeb.  

 

Co mi naše spolupráce přinese?

 

Vidíme potenciál v naší spolupráci, od které očekáváme možnosti vzájemného rozšíření portfolií. Naše oblasti působení se přirozeně doplňují, což vytváří příležitost ke vzájemnému růstu. 

Spolupráce je založena na principu vzájemné výhody. Vaše kontakty, spolu s naší realizací, nám otevírají cestu k dosažení lepších firemních výsledků. Předpokládáme tento synergický efekt: Nastav.IT má realizaci, Vy provizi za tip, zákazník zlepšenou situaci, což ve výsledku může znamenat větší obrat Vašich služeb. 

 

Typické oblasti, kde umíme pomoct Vašim zákazníkům 

 

Nejlépe se nám tento model osvědčil v situacích, kdy se firmy rozvíjejí nebo mají akutní problémy v IT infrastruktuře. 

Rozvoj – Vy víte, že firma buduje nové zázemí na “zelené louce”, významně rozšiřuje své služby, nabírá vyšší počet zaměstnanců – všude tam můžeme pomoci nastavit efektivní IT prostředí, vhodnou infrastrukturu, kamerové zabezpečení…

Problémové situace  kdy firmy řeší typické trable ve své firemní síti, která je na hraně svých možností.  Ve firmě nefunguje pokrytí wifi, kabelové rozvody neplní svoji funkci, firma má časté výpadky HW zařízení nebo potřebují chránit svá data či majetek. Tyto nežádoucí okolnosti brzdí práci, způsobují významné ztráty, snižují produktivitu a motivaci zaměstnanců. 

 

Průběh spolupráce

 

Vstup do provizního programu je zcela bezplatný. Nabízí Vám možnost profitovat z Vaší stávající klientely a získat provize za každého nového zákazníka, kterého nám doporučíte a u kterého následně realizujeme naši práci. Provizní struktura je transparentní, což zajišťuje, že Vaše úsilí bude odměněno spravedlivě.

Výše provize je určena objemem realizace, který na základě Vašeho tipu u zákazníka zrealizujeme. Jednoduše Vám zpřístupníme objem zakázky a dohodnutou výši provize Vám vyplatíme. Nechceme od Vás žádné administrativní úkony, domlouvání schůzek, vyplňování formulářů. Stačí zvednout telefon, zaslat kontakt na osobu, která je v dané věci kompetentní a vše si následně provedeme sami. 

 

Garance spolehlivosti

 

Určitě Vás zajímá spolehlivost a kvalita našich služeb. V našem případě kompromisy nemají místo. Společnost Nastav.it je postavena na dlouholetých zkušenostech a odhodlání dělat práci co nejlépe. Techniky máme denně v terénu. Řeší různorodé výzvy a pracují s přesahem, myslí i na možné scénáře v budoucnu. Neustále se vzdělávají, takže s námi dostanete profesionální a spolehlivou službu.

Jde nám o více než jen o technická řešení. Pečujeme o bezpečnost a důvěru, kterou Vaši klienti očekávají. Nemusíte se bát, že zakázka nebude provedena s precizností a péčí, kterou si zaslouží. Jsme hrdí na svoji práci, svůj závazek plníme s precizností a péči, kterou si každý zaslouží.

 


Kontaktujte nás

 

60 minut konzultace zdarma

Hledáte parťáka pro konzultaci IT projektu?

Pojďme na to